Genox GXC2000G
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novo (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Stockport Ujedinjeno Kraljevstvo
Teški granulator Genox GXC2000G
more Images
YouTube video
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Teški granulator
Proizvođač:
Genox
Model:
GXC2000G
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Stockport, United Kingdom Ujedinjeno Kraljevstvo
Pozvati
Tehnički detalji
Ukupna težina:
15.500 kg
Prečnik rotora:
800 mm
Širina rotora:
2.000 mm
Snaga:
250 kW (339,91 KS)
Maksimalna brzina obrtanja:
480 o/min
Oprema:
broj obrtaja beskonačno promenljiv
Detalji ponude
ID oglasa:
A21902258
Referentni broj:
GXC2000G-5-26
Ažuriranje:
Opis
250kV pogonski motor sa vanbrodskim ležajevima rotora (200kV - 315kV pogonske opcije su dostupne), teške uslove rada precizno obrađen rotor, i 480rpm radna brzina kao standard.
2.000mm širine k 800mm prečnika komore za rezanje sa izborom 5, 7 ili 9 redova V reznog rotora. Dva reda kontra noževa su montirana u komori i kao opcija treći red se može montirati u grlu mašine kako bi se povećala efikasnost rezanja.
Svi noževi su proizvedeni od vakuumskog termički obrađenog D2 alatnog čelika.
Gedpfx Ajy Rp Swskweit
Izlazna veličina se kontroliše zamenljivim ekranima montiranim ispod osovine rotora - veličine isporučene po potrebi (4mm-50mm).