Genox GXC1200T
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novo (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Stockport Ujedinjeno Kraljevstvo
Teški granulator Genox GXC1200T
more Images
YouTube video
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Genox GXC1200T
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Teški granulator
Proizvođač:
Genox
Model:
GXC1200T
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Stockport, United Kingdom Ujedinjeno Kraljevstvo
Pozvati
Tehnički detalji
Prečnik rotora:
660 mm
Širina rotora:
1.200 mm
Detalji ponude
ID oglasa:
A21902233
Referentni broj:
GXC1200T-5-26
Ažuriranje:
Opis
90kV pogonski motor sa vanbrodskim ležajevima rotora (110kV i 132kV opcije pogona su dostupne), teške uslove rada precizno obrađen rotor, i 480rpm radna brzina kao standard.
1,200mm širine k 660mm prečnika komore za sečenje sa izborom bilo 10 nož / 5 red ili 14 nož / 7 red V Cutting Rotor, ili naš teški uslove, visoka inercija Kaskadni rotor sa 60 k rotora noževa. Dva reda kontra noževa su montirana u komori i kao opcija treći red se može montirati u grlu mašine kako bi se povećala efikasnost rezanja.
Svi noževi su proizvedeni od vakuumskog termički obrađenog D2 alatnog čelika.
Izlazna veličina se kontroliše zamenljivim ekranima montiranim ispod osovine rotora - veličine isporučene po potrebi (4mm-50mm).