ES4-1000-45 NC
Honing Machine - Indoor - Vertical
GEHRING
ES4-1000-45 NC
Godina proizvodnje
2000
Stanje
Polovno
Lokacija
Kirchheim unter Teck
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Proizvođač:
- GEHRING
- Model:
- ES4-1000-45 NC
- Godina proizvodnje:
- 2000
- Stanje:
- polovno
Cena i lokacija
- Lokacija:
- 73230 Kirchheim-BEMA
- A20024760
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
Opis
Prečnik honovanja 45 mm
Hod 1000 mm
Gisdpsxddq Eefx Akwot
Četvorovretenasta hon mašina opremljena za honovanje cevi pušaka.
Opseg honovanja prema proizvođaču:
Prečnik 5–45 mm
Maksimalna dužina honovanja 750 mm
Pribor:
Alati za prečnike:
-10 mm
-12,3 mm
-13,3 mm
-21,1 mm
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Hod 1000 mm
Gisdpsxddq Eefx Akwot
Prečnik 5–45 mm
Pribor:
Alati za prečnike:
-10 mm
-12,3 mm
-13,3 mm
-21,1 mm
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2002
51 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 7021 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Offenbach an der Queich
1.134 km
Mašina za unutrašnje brušenje
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Mali oglas
Metzingen
1.031 km
KADIAVZH 90/450 F
KADIAVZH 90/450 F
Ujedinjeno Kraljevstvo
Honovanje mašina
SunnenGH210 x 8000mm Horizontal Hone