Festo DNC-40-80-PPV-A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri Festo DNC-40-80-PPV-A
more Images
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Proizvođač:
Festo
Model:
DNC-40-80-PPV-A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
A4831395
Referentni broj:
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, pneumatski ovnovi, vazdušni ovnovi
-Proizvođač: Festo, standardni tip cilindra DNC-40-80-PPV-A
-Moždani udar: 80 mm
-Piston: Ø 40 mm
-Piston šipka: Ø 16 mm/M12 x 1.25