Festo ADVU-63-10-PA
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Kompaktni cilindar Festo ADVU-63-10-PA
more Images
Festo ADVU-63-10-PA
Festo ADVU-63-10-PA
Festo ADVU-63-10-PA
Festo ADVU-63-10-PA
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Kompaktni cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
ADVU-63-10-PA
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
A4228592
Referentni broj:
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Moždani udar: 10 mm
-Prečnik klipa: 63 mm
-Piston šipka: 16 mm