Festo ADVU-25-120-P-A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Kompaktni cilindar Festo ADVU-25-120-P-A
more Images
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Kompaktni cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
ADVU-25-120-P-A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
A4229422
Referentni broj:
Opis
-Moždani udar: 120 mm
Gjdpfx Apofbclrefsit
-Prečnik klipa: 25 mm
-Piston šipka: 10 mm