FABO cone crushers / stone crushers 300-550TPH Cone crushers / stone crusher
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novo (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Turska Turska
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Konusne drobilice / kamene drobilice
Proizvođač:
FABO cone crushers / stone crushers
Model:
300-550TPH Cone crushers / stone crusher
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
7 Eylül Mahallesi, 5536. Sk. No:4, 35860 Torbalı/İzmir Turska
Opis
* Svi naši proizvodi su proizvedeni sa posebnom pažnjom i pokriveni jednogodišnjom garancijom!
Gijdpfx Akey Sgahewst
* Besplatna instalacija i obuka operatera
Model: FABO CCS-440
Kapacitet: 300-550 t/h
Maks. ulazni otvor:
EC 450 mm
C 400 mm
MC 300 mm
Motor: 220-250 kW
Prečnik glave: 1300 mm
Dimenzije (širina * visina): 3100 * 2850 mm