ERNAULT CHOLET 550
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Mozé-sur-Louet Francuska
Toranj ERNAULT CHOLET 550
Toranj ERNAULT CHOLET 550
Toranj ERNAULT CHOLET 550
Toranj ERNAULT CHOLET 550
Toranj ERNAULT CHOLET 550
Toranj ERNAULT CHOLET 550
more Images
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Toranj
Proizvođač:
ERNAULT
Model:
CHOLET 550
Stanje:
generalno remontovan (polovan)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
18 ZA Du Landreau, 49610 Moze Sur Louet, France Francuska
A20984082
Referentni broj:
Opis
Strug
Gijdpfx Aoyapkwjkwet
Marka: ERNAULT
Tip: CHOLET 550
Razmak između centara: 1000 mm
Visina centra: 250 mm
Maksimalni prečnik iznad ležišta ispred tanjirača: 550 mm
Maksimalni prečnik iznad ležišta: 500 mm
Maksimalni prečnik u izrezu ležišta: 710 mm
Prolaz kroz glavno vreteno: 52 mm
Morse konus: br. 5
Maksimalni hod poprečnog nosača: 350 mm
Snaga: 11 KS
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2022
24 Oglasi online
Trustseal icon
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+33 2 41 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Univerzalni strug ernault CHOLET550
more images
Francuska Courbevoie
1.531 km
Univerzalni strug
ernaultCHOLET550
Mali oglas
Mašina za bušenje ITAMA BIMAK 40 FR M
Švajcarska Jonschwil
1.002 km
Mašina za bušenje
ITAMABIMAK 40 FR M
Centralni vinč H. Ernault Somua Cholet 550 x 1600mm e.p
Španija L'alcúdia de Crespíns
Centralni vinč
H. Ernault SomuaCholet 550 x 1600mm e.p
Vodeća i napeta šrafova COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
Nemačka Witten
Vodeća i napeta šrafova
COLCHESTERTRIUMPH VS 2500
Provereni trgovac
Vertikalna maљinske centar MIKRON HAAS VCE 750
Švajcarska Root
Vertikalna maљinske centar
MIKRON HAASVCE 750
Provereni trgovac
Univerzalna glodalica DECKEL FP1
Francuska Ensisheim
Univerzalna glodalica
DECKELFP1
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Nemačka Aach
Obrada
MIKRONVCP 800 W