CKE6150Z
ЦNЦ Strug mašina
DALIAN MACHINE TOOL GROUP CORP.
CKE6150Z
EXW Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Karditsa
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- ЦNЦ Strug mašina
- Proizvođač:
- Model:
- CKE6150Z
- Broj mašine:
- G01747
- Stanje:
- veoma dobro (polovno)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
EXW Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- KARDITSAS-TRIKALON 3rd km., 43100 / KARDITSA, Ελλάδα
Opis
Prečnik okretanja preko kreveta: 500 mm
Prečnik okretanja preko klizača: 280 mm
radni predmet dužina: 2000 mm,
Opseg putovanja Ks-ose: 280 mm
Z osa opseg putovanja: 1935 mm
Brzina rotacije: 3000 rpm / min
Vrh vretena: A2-8
Vreteno leta: 82mm
Ks / Z ubrzano napajanje: 4/6 m / min
Prečnik rukava konjića: 75 mm
Konjić: MT5
Glavni motor vretena: 11 / 15 kV
alat drška veličina: 25k25 mm
Korak konjića: 150 mm
Gijdevfdiuopfx Apfst
Tačnost pozicioniranja Ks / Z ose (C, I): 0,018/0,021 mm
Tačnost ponovljivosti Ks / Z ose (C, I): 0,014 mm
Dimenzije: 2800 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
radni predmet dužina: 2000 mm,
Opseg putovanja Ks-ose: 280 mm
Z osa opseg putovanja: 1935 mm
Vrh vretena: A2-8
Vreteno leta: 82mm
Prečnik rukava konjića: 75 mm
Konjić: MT5
alat drška veličina: 25k25 mm
Korak konjića: 150 mm
Gijdevfdiuopfx Apfst
Dimenzije: 2800 kg
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2019
7 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+30 2441 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Albano Sant'Alessandro
906 km
CNC floor type bušilica
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Mali oglas
Wormerveer
1.524 km
Mašina za lasersko sečenje
PlatinoPrima Power Industrie Platino 1530
Agios Athanasios
422 km
Hidraulična štampa
MECAMAQPOV 350
MECAMAQPOV 350
Češka Republika
821 km
Cilindrične mašine za mlevenje
TOS PragueBUC63/ 3000 CNC
TOS PragueBUC63/ 3000 CNC
Wiefelstede
1.395 km
Lathe 420 x 1340 mm