Band testera CENTAURO R800 + hrana RVP-210
Specifikaciju:
• stanje - novo
• proizvođač - CENTAURO
• prečnik točkova diska - 800 mm
• maksimalna visina sečenja - 400 mm
• maksimalna širina sečenja - 780 mm
• maksimalna širina sečiva - 80 x 0,8 mm
• maksimalna i minimalna dužina sečiva - 5530 / 5380 mm
• brzina točkova - 680 rpm
• brzina pojasa - 28,5 m / sec
• visina radnog stola od poda - 950 mm
• dimenzije stola - 1060 x 800 mm
• nagib stola - 15°
• snaga motora - 11 kW = 15 KS
• Kapuljača za piljevinu - 1 x Ø 100 mm. 2 x Ø 120 mm.
• kapacitet sistema za ekstrakciju (brzina vazduha 20m / 8sec) - 1430 m3 / h
• pritisak radne pneumatske kočnice - 6 - 8 bara
• neto težina - 700 kg
• nivo buke - 81,6 dB
Gedsqu Uy Sspfx Apfsbl
• 2023. godina proizvodnje
• RVP-210 hrana uključena u cenu mašine
Dodatne informacije:
• Potpuno nova mašina
• prikazane fotografije ilustruju stvarno stanje predmeta prodaje
• cena data na aukciji ne uključuje PDV i troškove prevoza
• dostupno na lageru u Italiji
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Specifikaciju:
• stanje - novo
• proizvođač - CENTAURO
• brzina točkova - 680 rpm
• brzina pojasa - 28,5 m / sec
• nagib stola - 15°
• snaga motora - 11 kW = 15 KS
• neto težina - 700 kg
• nivo buke - 81,6 dB
Gedsqu Uy Sspfx Apfsbl
• 2023. godina proizvodnje
Dodatne informacije:
• Potpuno nova mašina
• dostupno na lageru u Italiji
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Poslednji put online: Juče
Registrovan od: 2021
96 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+48 84 30... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Gorzów Wielkopolski
1.060 km
Bend je video CENTAURO R800
CENTAUROR800 + RVP210
CENTAUROR800 + RVP210
Mali oglas
Emskirchen
990 km
Precizna kapna i ugaona testera
OMGAT55 300
OMGAT55 300
Nattheim
977 km
Sistem za ekstrakciju sa štampom
Höcker Polytechnik
Höcker Polytechnik
Gondelsheim
1.098 km
Krovni kran, halanski kran, šina 14260mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Bitburg
Usisne cevi Magnetna separator 180 mm,