BAYKAL MGH-3100-10
Godina proizvodnje
1993
Stanje
Polovno
Lokacija
Rödermark Nemačka
Hidrat. Makaze za stolove BAYKAL MGH-3100-10
more Images
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Hidrat. Makaze za stolove
Proizvođač:
BAYKAL
Model:
MGH-3100-10
Broj mašine:
479
Godina proizvodnje:
1993
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Odenwaldstr. 63, 63322 Rödermark, Deutschland Nemačka
A13216354
Referentni broj:
Lg.-Nr. 22408
Ažuriranje:
Opis
Ponuda 22408
Specifikacije:
- max. radna širina 3050 mm - max. kapacitet sečenja St 40 10 mm
- Projekcija 270 mm
-Rezanje ugla°
- Ručno sečenje podešavanja razmaka
- Broj hidrauličnih zastoja 16 računara
- Mehanička bačka 20 - 650 mm
- Prednji ugao zaustavljanja + potpredseda oružje
- Stopa moždanog udara u zavisnosti od ugla sečenja i dužine rezanja 7 - 12 po/min
- Hidraulični pogon 400 V / 22 kW
- Visina stola je okona. 820 mm
- Space requirements incl. back gauge, without front support arms
-Ca. W 3850 x H 2000 x D 2000 mm