AYEL-TECH HB-12
Stanje
Novo
Lokacija
Enschede Holandija
Zavarivački sto, zavarivački rotirajući sto AYEL-TECH HB-12
more Images
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Zavarivački sto, zavarivački rotirajući sto
Proizvođač:
AYEL-TECH
Model:
HB-12
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija:
Kopersteden 8a, 7547 TK Enschede, Nederland Holandija
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
1.200 kg
Prečnik rotacionog stola:
1.200 mm
Nosivost stola:
1.200 kg
Opis
– Horizontalni kapacitet: 1200 kg
– Vertikalni kapacitet: 1200 kg
Giodpfxowkth As Akwst
– Veličina stola: 1200 mm
– Električno naginje
– Žičani daljinski upravljač
–Digitalna očitavanja
–Dokumentacija
– 400V