C41M-40-16-250
Pneumatski cilindar
Atlas Copco
C41M-40-16-250
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija prodavca:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka
- A4238592
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 12.06.2024
Opis
Pneumatski cilindar, vazdušni cilindar, pneumatski pečat, vazdušni pečat, standardni cilindar
-Moždani udar: 250 mm
-Prečnik klipa: 40 mm
-Piston šipka: 16 mm
-Cena: po komadu
-Broj: 2 komada
-Dimenzije: 410/55/H55 mm
Giedpfxefbnkas Akwst
-Težina: 1,5 kg/komad
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
-Moždani udar: 250 mm
-Prečnik klipa: 40 mm
-Piston šipka: 16 mm
-Cena: po komadu
-Broj: 2 komada
-Dimenzije: 410/55/H55 mm
Giedpfxefbnkas Akwst
-Težina: 1,5 kg/komad
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Nemačka
1.121 km
1979 Heidelberg GTO 46+
HeidelbergGTO 46+
HeidelbergGTO 46+
Mali oglas
Tata
454 km
Gas toplotne pumpe Klima VRF
Panasonic ECO G VRF"Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW
Wiesbaden
1.180 km
Rotary tabele za zavarivanje
REINARTZ (MRN Neuss)1000 RY
REINARTZ (MRN Neuss)1000 RY
Tata
454 km
Čiler hladnije
TRANE RTAC 140491KW
TRANE RTAC 140491KW
Rödermark
Beading & Crimping Machine
STÜCKMANN - HILLEN46212
STÜCKMANN - HILLEN46212
San Giovanni Al Natisone
636 km
Tračna testera za uzdužno sečenje
MeberSR900
MeberSR900
Bystrzyca
819 km
Vijak kompresor bez ulja
Atlas CopcoZR 132-10
Atlas CopcoZR 132-10
Derendingen
Čiler
Chiller YorkKomplettpaket 1chiller und 1Kühlaggregat
Šraf kompresor sa fenom za frižider
Kaeser ASD 32T3,16m3/min 8bar 18,5kw