ARO CS*SW560-PNET CU
Godina proizvodnje
2015
Stanje
Polovno
Lokacija
Ennepetal Nemačka
Radio sam taиkasto zavarivanje pištolj sa adaption robota ARO CS*SW560-PNET CU
more Images
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Radio sam taиkasto zavarivanje pištolj sa adaption robota
Proizvođač:
ARO
Model:
CS*SW560-PNET CU
Godina proizvodnje:
2015
Stanje:
skoro kao nov (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Pregelstraße 27, 58256 Ennepetal, Deutschland Nemačka
Opis
Серво-моторизирани 3Г-Кс-пипци / модуларни пиштољ за заваривање робота постављен је на роботе КУКА - прилагођавање таквим је укључено Елецтроде форце мак. 6кН на Кс-квачицама радијуса од 500 мм за Цу кракове пречника 54 мм МФ трансформатор 560В / 1кХз, 56кВА омјер 1:70 - У20, 7.2В са мерном завојницом 150 мВ / кА и термичким прекидачем Сервомотор 8-полни 300В - 20кН максималне снаге Радна ход 95 мм + 10 мм резервни ПДИВ дисплеј Ресолвер 8-полни нагиб вретена 5 мм Електрода за електроде за 3Г кљешта, пројекција прибл. 400мм са кочницом (24ВДЦ 1А), како је потребно за робота КУКА Дуга 90 ° Л, комплетни цевни пакет, укључујући приложене цеви за контролу и хлађење