AMADA HFBO 80-25
Godina proizvodnje
1996
Stanje
Polovno
Lokacija
Ahaus Nemačka
Press kočnica - hidraulična AMADA HFBO 80-25
more Images
YouTube video
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Press kočnica - hidraulična
Proizvođač:
AMADA
Model:
HFBO 80-25
Godina proizvodnje:
1996
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
48683 Ahaus Nemačka
A19924340
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
Pritisak 80,0 t
Dužina savijanja 2550 mm
Razmak između stubova 2130 mm
Dubina vrata stroja 420 mm
Brzina približavanja 100 mm/sek
Radna brzina 10,0 mm/sek
Giedpfx Akexabnyewst
Brzina povratka 80,0 mm/sek
Hod klipa 200 mm
Visina ugradnje 470 mm
Širina stola 60,0 mm
Visina stola 910 mm
Radni sati cca. 37.102 h
Ukupna potrebna snaga 9,0 kW
Težina mašine cca. 5750 kg
Dimenzije D-Š-V 3100 x 2180 x 2540 mm