AMADA HFA 530 CNC
Amada HFA530CNC
Godina proizvodnje
2006
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Olesno Poljska
AMADA HFA 530 CNC Amada HFA530CNC
more Images
YouTube video
Amada HFA530CNC
Amada HFA530CNC
Amada HFA530CNC
Amada HFA530CNC
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
AMADA HFA 530 CNC
Proizvođač:
Amada
Model:
HFA530CNC
Godina proizvodnje:
2006
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Kościuszki 38, 46-300 Olesno, Polska Poljska
Pozvati
Tehnički detalji
Vrsta upravljača:
CNC upravljanje
Ukupna težina:
6.300 kg
Godina poslednjeg generalnog servisa:
Stepen automatizacije:
automatski
Opis
AMADA HFA 530 CNC – potpuno automatska CNC tračna testera
Revidirana 2025. godine | Odmah spremna za upotrebu
Glavne karakteristike i prednosti:
● Potpuno automatska CNC tračna testera za obradu metala
● Generalno remontovana 2025 – mašina odmah spremna za rad
● Robusna, stabilna konstrukcija, težina mašine 6,3 t, nizak centar gravitacije
● Čvrst ram mašine za minimizaciju vibracija i poboljšanje kvaliteta reza
● Veliki opseg sečenja:
- Okrugli materijal do Ø 530 mm
- Kvadratni/pravougaoni materijal do 530 × 530 mm
● Hidraulično zatezanje trake za konstantnu tačnost sečenja i dug vek trake
● Beskonačno podesiva brzina trake putem frekventnog regulatora (15–120 m/min)
● Nosivost stola do 4000 kg – idealno za masivne radne komade
● Minimalna dužina reza 10 mm, optimalno za serijsku i serijsko-bločne proizvodnje
● Savremena CNC upravljačka jedinica:
● Jednostavno i brzo programiranje
● Automatski režim sečenja
● Visoka produktivnost i ponovljivost
Gjdjyat Utopfx Akweit
Tehnički podaci:
● Opseg sečenja:
- Okrugli materijal: 30–530 mm
- Pravougaoni materijal (Š × V): 30 × 30 – 530 × 530 mm
● Nosivost stola: 4000 kg
● Dimenzije tračne testere: 67 × 1,6 × 6670 mm
● Brzina trake: 15–120 m/min, regulisana frekventnim regulatorom
● Zatezanje trake: hidraulično
● Priključak na mrežu: 400 V
● Minimalna dužina reza: 10 mm
● Upravljanje: CNC
● Instalirana snaga: 13 kW